KONST / Litografier / Färglitografi 13862006
nr 1386 2006
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 242/380, Gondolen. Motivet: 68x47, yttermått inklusive ram: 77x53 ca
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:01:58
1.100 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
1.900 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
22 mar